ماساژ در کلینیک دکتر سپندار

یکی از روش های بسیار مهم و البته تاثیرگذار در رفع درد ها و خستگی های عضلانی چه به صورت ریلکسی چه به صورت درمانی ماساژ و انواع آن می باشد. کلینیک فیزیوتراپی مرکزی شریعتی با بهره گیری از متخصصین دانشگاهی اقدام به ارائه خدمات ماساژ های درمانی و ریلکسی برای عموم مردم نموده است. برای رفع سردرد ها و دردهای ناحیه کمر پشت و دست ها و پاها می توانید از خدمات ماساژ کلینیک فیزیوتراپی مرکزی شریعتی بهره مند شوید.

 

واژه مزوتراپی از دو بخش «مزو» و «تراپی» تشکیل شده است. مزو (Meso) در زبان لاتین به معنی «میانی» بوده و تراپی (Therapy) هم به معنی «درمان» است.  مزوتراپی بر هر سه لایه پوست اثر می‌گذارد. اثرات درمانی این روش بر روپوست، لایه‌ی میانی و همچنین بافت‌های پیوندی زیرین پوست مشاهده می‌شود. همین مسئله باعث شده که کاربردهای متنوعی داشته باشد و برای درمان ریزش مو، سلولیت و موارد دیگر موثر باشد.

ماساژ روشی کهن اما پویا در دنیای جدید است که درعین سادگی دامنه کاربردی گسترده دارد. ماساژ فقط فشردن عضلات نیست بلکه تحریک نقاط مخصوصی از خطوط اصلی انرژی بدن می باشد که با فشردن این نقاط گره های موجود که سد راه جریان انرژی حیاتی بدن شده اند برطرف شده و به حرکت روان انرژی در خطوط اصلی بدن کمک می شود که از مزایای آن می توان به کاهش دردهای موضعی و استرس های روزانه ، کاهش خطر ابتلا به واریس ، رفع گرفتگی های عضلانی ، خون رسانی بهتر به ارگان های بدن و بسیاری فواید دیگر اشاره کرد.

ماساژ پزشکی و درمانی:

ماساژ پزشکی سیستمی از تکنیک های کاربردی دستی است که برای کاهش دردهای اسکلتی عضلانی مانند آرتروز دیسک کمر ,  سیاتیک برای ایجاد تنش طبیعی در بافت ، ایجاد یک محیط بافتی مثبت و عادی سازی حرکت سیستم اسکلتی عضلانی طراحی شده است.

ماساژ ریلکسی:

در این نوع ماساژ بیشتر اهداف روانی و روان تنی ماساژ مورد نظر قرار می گیرد و می توان با ایجاد حرکت های ریتمیک و منظم به احساس آرامش در حین ماساژ کمک نمود.

پیمایش به بالا
همراه ما باشید

ارایه آخرین محتواهای دکتر سپندار

تلگرام دکتر سپدار

جهت مشاوره و ارتباط با پشتیبانان کلینیک

اطلاعات تماس