خدمات کلینیک پوست و مو دکتر سپندار

در کلینیک پوست و مو دکتر الهام سپندار شما می‌توانید انواع خدمات زیبایی و درمانی مدنظر خود را در مشهد، نزد افراد متخصص و مجرب انجام دهید. ما سعی می‌کنیم با استفاده از تجهیزات و دستگاه های تایید شده و به رو، سلامت و ظاهر پوست و مو شما را بهبود دهیم.

در کلینیک پوست و مو ما شما می توانید انواع خدمات : تزریق بوتاکس، تزریق ژل و فیلر، ماساژ درمانی، لیفت صورت با نخ، لیزر موهای زائد، مزوتراپی، میکرودرم و مزونیدلینگ، فشیال و پاکسازی، پاکسازی تتو با لیزر کیوسوئیچ، بوتاکس، آر اف، کربوکسی تراپی و لاغری با دستگاه LPG را انجام دهید.

در ادامه با خدمات ما بیشتر آشنا می‌شوید:

جوانسازی پوست صورت

با اینکه پیری پوست یک امر کاملا طبیعی و غیر قابل انکار است، اما ما همچنان دوست داریم همیشه جوان‌تر بنظر برسیم. در کلینیک با استفاده از بهترین مواد، دستگاه‌ها و تجهیزات با کمک انواع متد‌های جدید جوانسازی پوست صورت ظاهر پوست شما را بهبود می‌بخشیم و با افزایش کلاژن سازی پوست روند پیری پوست را به تعویق می‌اندازیم.

تزریقات ژل و فیلر

ژل و فیلر از محبوب‌ترین تزریقات زیبایی در دوره‌ حال هستند که بسیار هم رایج شده‌اند. در کلینیک پوست و مو دکتر سپندار تزریقات توسط پزشک متخصص انجام می‌شود و برندهای معتبر مانند پروفایلو، جالیپرو، پرو ایج و پروستالین استفاده می‌شوند؛ در نتیجه شما هیچ عوارض یا نتایج ناخواسته‌‌ای تجربه نخواهید کرد.

درمان آکنه و اسکار

آکنه و اسکار از دیگر مشکلات رایچ پوستی است که برای هر فردی می‌تواند رخ دهد. خوشبختانه با تکنولوژی و دست آورد‌ها علم در حال حاضر درمان‌های کلینیکال مختلفی برای درمان جوش، آکنه و اسکار وجود دارد که شما می توانید در کلینیک پوست و مو دکتز سپندار انجام دهید.

درمان مشکلات مو

شما در کلینیک دکتر سپندار می‌تواند انواع مشکلات مو مانند: ریزش مو، شکنندگی و نازکی مو را با تجهیزات و دستگاه‌های تخصصی، درمان کنید. شما همچنین می‌توانید برای مشکلات خود مشاوره تخصصی بگیرید و بهترین درمان را برای مشکل خود پیدا کنید.

خدمات کلینیک پوست و مو ما

پیمایش به بالا
[aparat id='90uEM']